Biolampa - BIOPTRON

Světelnou terapii BIOPTRON lze použít jako doplňkovou léčbu pro podporu léčby tradiční, nebo – pro určité indikace – jako terapeutickou metodu jedinou.

BIOPTRON pomáhá:

  • urychlit hojení ran a poranění
  • odstraňuje bolest nebo snižuje její intenzitu
  • při dermatologických onemocněních a problémech s pletí
  • v pediatrii
  • při sezónní afektivní poruše (SAD)

Díky svým vynikajícím vlastnostem dokáže světlo BIOPTRON proniknout nejen do kůže, ale i do vnitřních tkání. Pozitivní účinek světla BIOPTRON se proto neomezuje jen na léčenou oblast.

Světlo BIOPTRON má biostimulační účinky: po aplikaci na kůži stimuluje nitrobuněčné struktury a molekuly citlivé na světlo. Tato stimulace podnítí buněčné řetězové reakce a vyvolá tzv. sekundární reakce, jež se neomezují pouze na léčenou oblast, ale ovlivňují celé tělo. viz reference č. 1, 3 a 5.

Světelná terapie BIOPTRON stimuluje a upravuje reparativní i regenerační pochody i procesy, jež se týkají lidského imunitního systému. viz reference č. 2 a 6.

Světelná terapie BIOPTRON se stala všeobecně přijímanou, novou metodou pro prevenci, terapii i rehabilitaci zmíněných léčebných indikací.

Zdroj: www.bioptron.cz

 

Našim prověřeným stálým zákazníkům nabízíme možnost zapůjčení profesionální lampy BIOPTRON k domácímu užití. 

Zápůjčky je třeba řešit osobně se mnou Milanem Horčicem. Cenu zápůjčky řešíme individuálně dle potřeb a možností zákazníka.

Milan Horčic Aisuru hito - mobil: +420608818175  I  Masaz@vedeme.com  


 
 
Nastavení fotogalerie